Hakkımızda

Hakkımızda

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ambalaj çözümlerini yüksek kalite ve uygun maliyetlerle sunmak üzere ticari hayatını sürdürmekte olan HTN Ambalaj yenilikçi ürün ve hizmetleri ile sektöründe fark yaratan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.Sterilizasyona uygun (retortable) hazır torbalardan tabak kapama filmlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürün ve hizmet kalitesinin gereği olarak HTN Ambalaj ürünlerine sahip çıkmakta, satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmayı sürdürmektedir.

 

HTN Ambalaj aynı zamanda yenilikleri ve farklılıkları takip eden yapısıyla alışılagelmiş ambalajlama algısının dışında paketleme çözümleri sunarak ülkemizin ve dünyanın ’’Ambalajlanmamış Gıda Kalmasın’’ hedefine ulaşmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz aynı zamanda kuruluş amaçlarımızdan birisi olan ‘’Sosyal Sorumluluk’’ hedefine hizmet etmektedir.

HTN Ambalaj

 1. 1
  Vizyonumuz

  Küresel ambalaj trendinin ülkemizdeki öncüsü olmaktır.

 2. 2
  Misyonumuz

  Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik üstün nitelikli, uygun maliyetli ve sürdürülebilir çözümler sunmak. Müşterilerine sunduğu ambalaj çözümleri ile sektörlerinde rakiplerinden farklılaşmasını sağlamaktır.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart